ua ru de

Нікелювання

Нікелювання є широко поширеним видом гальванічних процесів. Завдяки унікальним властивостям, нікель може наноситися як самостійно, в захисно- декоративних і спеціальних цілях (наприклад, для покриття деталей хімічної апаратури, елементів автомобілів, медичного інструменту, предметів домашнього вжитку, кліше), так і в якості підшару при нанесенні багатошарових покриттів (наприклад, мідь - нікель -хром або нікель - нікель).

 

Характерною особливістю нікелевих покриттів є висока твердість, стійкість до атмосферних впливів і добра відбивна здатність. З цієї причини нікелювання знаходить різне застосування не тільки в області обробки сувенірної продукції, а й при виготовленні різних деталей і елементів складних конструкцій. Так, наприклад, значки й таблички, які пройшли процес нікелювання не втрачають первинного блиску, не тьмяніють з плином часу і не схильні до корозії.

 

Компанія « Мітрофаноff & Ко» має усі необхідні умови для якісного нанесення покриття з нікелю на будь-які деталі і елементи конструкцій. Єдиним обмеженням для нікелювання можуть виявитися габарити виробу, однак у кожному разі досвідчені менеджери компанії завжди готові відповісти на всі уточнюючі питання.

Нікелювання
Золочення
Міднення
Бронзування
Бронзування дитячих речей

instagram facebook
WhatsApp
Telegram
Viber
Задати
питання