ua ru de

Гальваніка

Гальванічні покриття

При виготовленні сувенірної продукції, бейджів, табличок і вивісок основними критеріями якості є естетична привабливість виробів, а також їх здатність зберігати високі декоративні властивості протягом тривалого часу. Однак, далеко не завжди, матеріали, які використовуються у виробництві значків, орденів і накладок, дозволяють отримати і зберегти зовнішню красу. Для того щоб значки і кокарди, медалі та номерки через довгий час сяяли новизною, застосовують різні способи декоративної обробки їх поверхні. Одним з таких видів фінішної обробки є нанесення гальванічного покриття.

Гальванічна обробка - це складний багаторівневий процес, в результаті якого на виріб наноситься тонкий металевий шар, що поліпшує його декоративний вигляд і захищає від зовнішніх впливів. В якості осаджених покриттів, залежно від вимог до зовнішнього вигляду і умов використання, застосовують різні метали або сплави - мідь (міднення), нікель (нікелювання), хром (хромування), срібло (сріблення), золото (золочення), бронза (бронзування, бронзування дитячих речей ) та інше.

Головною умовою для отримання якісної декоративного оздоблення є бездоганна попередня підготовка виробу перед нанесенням покриття. Технологічна схема підготовки поверхні включає в себе шліфування, що дозволяє згладити нерівності поверхні, потім, для надання виробам дзеркального блиску, їх полірують, після чого знежирюють. Підготовлені таким чином вироби завішують у ванну для нанесення гальванічного покриття. Процес повністю автоматизований, і його етапи контролюються високоточної апаратурою.

Компанія « Мітрофаноff & Ко» має в своєму розпорядженні всі необхідні потужності, щоб наносити гальванічні покриття не тільки на сувенірну продукцію, а й на будь-які види деталей ( за винятком виробів, обсяг яких перевищує 400мм * 400мм * 400мм ).

instagram facebook
WhatsApp
Telegram
Viber
Задати
питання