ua ru de

Бронзування

Бронзування - один з найпоширеніших способів нанесення гальванічного покриття. Покриття бронзою дозволяє облагородити, надати вагомість і монументальність поверхні виробів, що часто застосовується при виготовленні декоративних елементів.

Бронзуванню непромисловим способом часто піддають і неметалеві поверхні - наприклад, дерево або пластик. До слова, бронза настільки популярна, що в останні роки на ринку з'явилася оригінальна послуга - бронзування дитячих речей, наприклад, дитячих черевик. Зрозуміло, таке бронзування не має нічого спільного з гальванічним процесом, однак цей факт ще раз доводить, що це покриття було і залишається вкрай затребуваним в різних сферах.

Нанесення бронзового шару гальванічним способом, а також спеціальна наступна обробка, дозволяє отримати покриття різних відтінків, від червонувато -жовтого до майже чорного. Бронзу наносять на вироби та деталі з міді, латуні та інших матеріалів. Таке покриття значно покращує декоративні характеристики виробів і продовжує ще довго радувати око.

У компанії « Мітрофаноff & Ко» можна замовити бронзування різних виробів. Перед тим, як зробити замовлення, ви обов'язково отримаєте кваліфіковану консультацію досвідчених фахівців компанії.

Нікелювання
Золочення
Міднення
Бронзування
Бронзування дитячих речей

instagram facebook
WhatsApp
Telegram
Viber
Задати
питання