ua ru de

Бронзування

Бронзування - один з найпоширеніших способів нанесення гальванічного покриття. Покриття бронзою дозволяє облагородити, надати вагомість і монументальність поверхні виробів, що часто застосовується при виготовленні декоративних елементів.

Бронзуванню непромисловим способом часто піддають і неметалеві поверхні - наприклад, дерево або пластик. До слова, бронза настільки популярна, що в останні роки на ринку з'явилася оригінальна послуга - бронзування дитячих речей, наприклад, дитячих черевик. Зрозуміло, таке бронзування не має нічого спільного з гальванічним процесом, однак цей факт ще раз доводить, що це покриття було і залишається вкрай затребуваним в різних сферах.

Нанесення бронзового шару гальванічним способом, а також спеціальна наступна обробка, дозволяє отримати покриття різних відтінків, від червонувато -жовтого до майже чорного. Бронзу наносять на вироби та деталі з міді, латуні та інших матеріалів. Таке покриття значно покращує декоративні характеристики виробів і продовжує ще довго радувати око.

У компанії « Мітрофаноff & Ко» можна замовити бронзування різних виробів. Перед тим, як зробити замовлення, ви обов'язково отримаєте кваліфіковану консультацію досвідчених фахівців компанії.

Нікелювання
Золочення
Міднення
Бронзування
Бронзування дитячих речей

instagram facebook