ua ru de

Бронзування дитячих речей

Бронзування речей: ми даруємо нове життя речам, які вам дорогі.

У кожній родині є свої маленькі реліквії, які дбайливо зберігаються десятиліттями і передаються дітям і онукам з покоління в покоління. Звичайно, мова не йде про фамільні коштовності або антикварні штучки (в силу обставин і менталітету зберігати подібні цінності в Україні мало хто міг собі дозволити ). Найчастіше пам'яттю про минуле стають старі сімейні фотоальбоми, невеликі картини, срібні ложки або старовинні кришталеві келихи, годинник або свічники. Багато людей дбайливо зберігають дитячі іграшки, щоб коли-небудь, через багато років, продемонструвати онукам своїх перших у житті « друзів». І, звичайно, у кожній родині напевно є традиція зберігати будь-що з речей дитини.

Молоді батьки зазвичай купують маляті безліч предметів одягу, далеко не кожен з яких потім буде активно носитися. Сорочечки, повзунки, чепчики, пінетки - щось з цього переліку неодмінно знайдеться і у вашій « чарівній скриньці ». Зберігають мами і дитячі пустушки і брязкальця, залишають на пам'ять про перші кроки дитини її черевички. Прагнення зупинити час, продовжити життя щасливим митям властиво майже всім батькам. Невипадково в останні роки так популярні набори для виготовлення глиняного зліпка з дитячої стопи або долоньки.Готовий зліпок можна помістити в красиву рамочку з пам'ятним написом і повісити на стінку. Але ми можемо запропонувати вам набагато більш оригінальний варіант збереження пам'яті про перші місяці життя вашого малюка: бронзування дитячих речей.

Бронзування дитячого взуття та одягу з успіхом застосовується в європейських країнах ось уже понад півстоліття. Свою популярність ця послуга набула завдяки безпрецедентній можливості поєднувати сучасні технології з безмежною фантазією клієнта. Створені методом бронзування сувеніри унікальні, адже кожен з них існує в єдиному екземплярі. Таку річ не купиш в магазині і не виготовиш власноруч, бронзування дитячих речей дає можливість отримати ексклюзивну пам'ятну реліквію, якій не страшні роки. Що ж являє собою процес бронзування дитячих речей ?

Як відбувається бронзування?

Термін « бронзування » зовсім не означає, що наші фахівці беруть до рук пензля і розфарбовують черевички і пінетки «під золото » або «під срібло». Метал наноситься на поверхню предмета гальванічним способом. Черевичок, пустушка або будь-який інший предмет занурюється в спеціальний хімічний розчин, після чого починається подача електричного струму. Під дією струму на виріб починають осідати частки металу, які надійно прикріплюються до його поверхні. Такий спосіб нанесення металевого осаду називається гальванічним, він дозволяє отримати покриття будь-якої товщини. Завдяки різному складу хімічного розчину металевій поверхні можна надати будь-який відтінок, включаючи класичну позолоту, мідь і срібло.

 

Бронзування дитячого взуття, одягу та інших предметів можливо порівняти з тонкою ручною роботою над створенням ювелірних прикрас. Процес гальванізації дозволяє підкреслити кожну деталь, зробити всі елементи виразними. Форма і фактура предмета передаються з максимальною точністю. Металеве покриття виходить міцним і довговічним, і головне - воно не вимагає ніякого спеціального догляду. Всі предмети, які пройшли через процес бронзування, захищаються антикорозійним покриттям або міцними лаками, і « бронзовий » черевичок або пустушку досить просто час від часу протирати від пилу.

Нікелювання
Золочення
Міднення
Бронзування
Бронзування дитячих речей

instagram facebook
WhatsApp
Telegram
Viber
Задати
питання